Mbrëmje fetare ne Xhamine e Plumbit

0
178

Mbremje fetare ne Xhamine e Plumbit nga Myftinia Shkoder.Te pranishem perfaqesues te myftinise Shkoder, Malesi e Madhe dhe nga trojet shqiptare ne Mal te Zi.Pas ligjerimeve besimtaret jane pjese e iftarit.

LEAVE A REPLY