Saturday, April 20, 2024
HomeSportVllaznia nis sezonin e ri

Vllaznia nis sezonin e ri

-

Kjo eshte vllaznia ne diten e pare te stervitjes per sezonin e ri. Nje grup me vetem 20 lojtare perfshire ketu edhe ata te akademise. Ajo qe ra ne sy ishte mungesa e mbrojtesit Vrapi me te cilin akoma nuk eshte arritur akordi dhe negociatat duken te veshtira por edhe e zevendes kapitenit Antonio Marku. Ne daljen e tij te pare per mediat trajneri Cungu shprehu zhgenjimin e tij pasi sezoni I ri ka nisur me keq se sa ai qe ka lene pas.

Lojtaret e superliges me pare duhet te shohin veten ne pasqyre e me pas te kerkojne shifra te tilla qe sot per sot nuk paguhen as ne Bundesligen Gjermane, ky eshte mesazhi I drejtperdrejt I trajnerit Cungu per futbollistet shqiptar qe jane ne merkato.
Se fundmi trajneri Cungu dhe drejtues te tjere te klubit ishin te pranishem ne Mal te Zi ne ndeshjen e europa liges midis Bokejl dhe Jagodina ku vezhguan nje sulmues por serish pengese u bene kushtet financiare.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts