Sunday, February 25, 2024
HomeKronikaAksident ne Koman

Aksident ne Koman

-

RRETH ORËS 09 :15 NË AKSIN RRUGOR SHKODËR – KOMAN NË VENDIN E QUAJTUR QAFA E KOMANIT KA DALË NGA RRUGA MJETI TIP LANDROVER ME TARGA AA 126 KR DHE KA RËNË NGA NJË LARTË SI 20 METRA ME DREJTUES SHTETASI Z.L, 22 VJEÇ, BANUES NË SHKODËR.MENJËHERË NË VENDNGJARJE KANË MBËRRITUR SHËRBIMET E POLICISË DHE AMBULANCA.DREJTUESI I MJETIT ËSHTË TRASPORTUAR MENJËHERË ME AUTOAMBULANCË NË SPITALIN RAJONAL SHKODËR DHE NDODHET NË GJENDJE TË RENDË SHËNDETSORE.VEPRIMET PO KRYHEN ME GRUP HETIMOR PARAPRAKISHT SHKAKU I AKSIDENTIT DYSHOHET DREJTIMI I PARREGULLT I MJETIT, NË PËRFUNDIM DO JEPET INFORMACIONI I PLOTË.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts