Wednesday, July 17, 2024
HomeSportKrroqi I lumtur me detyren e re

Krroqi I lumtur me detyren e re

-

Prej disa ditesh, ekipi I Vllaznise ne volejboll per meshkuj ka nje trajner te ri. Shefi I klubit shumesportesh Mark Krroqi, ka pranuar te marre persiper edhe detyren e numrit 1 te pankines shkodrane. Pas largimit te Artan Kalase, nuk kishte asnje emer tjeter per kete post dhe Krroqi nuk e la ekipin ne balte duke marre drejtimin e skuadres.

Kete vit Vllaznia shpreson te nderhyje ne merkato per te nenshkruar me ndonje lojtar cilesor pasi nuk perjashtohet ndonje largim nga ekipi per te luajtur jashte vendit. Me eksperiencen e tij disavjecare mbi supe si kampion shqiperie por edhe si ish pjestar I kombetares shqiptare te volejbollit per disa vite, Mark Krroqi do te jete nje ndihmese e madhe per skuadren e Vllaznise ne kete sezon te ri qe pritet te nise ne fillim te muajit Tetor.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts