Sunday, July 21, 2024
HomeSportBasketboll, miqesore Vllaznia - Goga Basket

Basketboll, miqesore Vllaznia – Goga Basket

-

Ne kuader te pergatitjeve per sezonin e ri Vllaznia ne basketboll per femra ka zhvilluar nje miqesore me ekipin e Goga Basket. Ne pallatin e sportit “Qazim Dervishi” vajzat shkodrane zhvilluan nje loje nen nivelin e duhur qe nga perioda e pare e deri ne fund duke u mundur me rezultatin 63-77. Per trajnerin Rajmond Rasha, skuadra eshte ne vazhdimin e pergatitjeve dhe kjo miqesore sherbeu per te pare nivelin e vajzave. Ai ngriti shqetesimin se skuadra e pare nuk po furnizohet nga ekipi i te rejave.

Prej vitesh ekipi i basketbollit te femrave te Vllaznise ka humbur shkelqimin e saj dhe synon vetem pjesmarrjen ne fazen e playoffit.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts