Saturday, April 20, 2024
HomeSportVllaznia duhet te kaloje Luftetarin

Vllaznia duhet te kaloje Luftetarin

-

Pas ndeshjeve te kombetares shqiptare, gjithcka kthehet ne normalitet dhe vemendja drejtohet serish tek superliga. Kete te merkure, Vllaznia do te luaje ne transferte ndaj Luftetarit. Nje ekip I panjohur dhe ky eshte problemi I trajnerit Cungu. Ai thote se nuk ka shume informacion per kundershtarit por duke qene se vjen nga nje kategori me poshte, Vllaznia do te luaje vetem per fitore.

Cungu eshte I shqetesuar per mungesat e shumta. Marku eshte I demtuar, Krymi ka plotesuar numrin e kartoneve ndersa problemi sipas tij eshte tek Gurishta dhe Vecaj.

Ky 90 minutesh do te luhet ne Peqin per shkak te problemeve me terrenin qe ka skuadra e Luftetarit nderkohe ndeshja e ardhshme e Vllaznise me shume mundesi do te luhet diten e Hene perballe Lacit.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts