Thursday, September 21, 2023
HomeSportCungu flet per ndeshjen me Lacin

Cungu flet per ndeshjen me Lacin

-

Armando Cungu e vlereson shume kundershtarin e dites se Hene, Lacin. Per trajnerin Shkodran, lacjanet jane nje ekip me individ te mire dhe te rrezikshem prandaj duhet kujdes maksimal nga ana e futbollisteve te tij. Edhe ne kete ndeshje, Shtubina do ta nise si sulmues dhe per numrin 1 te pankines, kapiteni I ka dhene provat edhe ne ate pozicion.

Perballe Luftetarit mungoi per arsye kartonesh, por ndaj Lacit, mesfushori Krymi do te jete nga minuta e pare.

Sa I perket zhvillimit te ndeshjeve ne “Reshit Rusi” trajneri Cungu nuk ka asnje problem megjithese deshira eshte qe ato te luhen ne “Loro Borici”

Ne takimin qe do te luhet diten e Hene ne oren 14:00, trajneri Cungu do te kete ne dispozicion te gjithe lojtaret pervec mbrojtesit Pjeshka I cili po vuan nga nje demtim.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,869FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts