Tuesday, July 23, 2024
HomeSport“Problemi I vetem I Vllaznise eshte bashkia “

“Problemi I vetem I Vllaznise eshte bashkia “

-

Humbja tronditese e Vllaznise perballe Lacit ishte ne fokusin e emisionit “Sport Show”. Te ftuarit analizuan paraqitjen shume te dobet te ekipit por edhe problemin qe po e shoqeron klubin kohet e fundit. Sipas trajnerit Samuel Nikaj dhe keshilltarit te LSI-se njeheresh ish futbollistit Viorensin Sinani, problemi I vetem I Vllaznise eshte bashkia, pasi klubi nuk ka nje zot shtepie.

Ata mbeshteten edhe pozicionin e Armando Cungu ne klub pasi sipas tyre eshte I vetem dhe ka nje barre te rende mbi shpatulla. Zgjidhja e vetme sipas Nikes dhe SInanit eshte privatizimi I Vllaznise. Nderkohe gjate emisionit u fol edhe per akademine Vllaznia si dhe ekipet e lojrave me dore te cilat kane regjistruar humbje.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts