Sunday, February 25, 2024
HomeSportVllaznia ndaj Kukesit me mungesa

Vllaznia ndaj Kukesit me mungesa

-

Diten e diele ne oren 14:00, Vllaznine e pret nje ndeshje e veshtire perballe Kukesit vendas. Per kete takim, trajneri Armando Cungu ka disa dilema pasi shume lojtare te demtuar. Ai shpreson qe te rikuperoje disa prej tyre ne menyre qe grupi te jete I gatshem per te marre nje rezultat pozitiv.

I pyetur mbi akuzat e keshilltareve bashkiak per abuzime me fondet tek Vllaznia, trajneri Cungu thote se puna e tij eshte vetem brenda fushes dhe kjo çeshtje u perket drejtuesve.

Pas dy ndeshjeve me VLlaznine, trajneret e Teutes dhe Tiranes u shkarkuan dhe per kete fakt tekniku shkodran shpreh keqardhje. Madje ai thote se presidentet ne shqiperi nguten.

Ndaj Kukesit, kuqeblute pritet ta nisin ndeshjen me disa ndryshime ne mesfushe per shkak te mungeses se Tafilit I cili ka plotesuar kuoten e 3 kartoneve te verdhe.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts