Friday, June 21, 2024
HomeKronikaGjendet trupi i pajete i A.Prognit

Gjendet trupi i pajete i A.Prognit

-

ESHTE GJETUR I PAJETE NE BRIGJET E LUMIT TE KIRIT, SEGMENTI KUÇ, TRUPI I 49 VJEÇARES ANTONETA PROGNI. AJO KERKOHEJ NGA FAMILJARET E SAJ QE ME DATEN 7 NENTOR, PASI DYSHOHEJ SE RRUGES PËR NE BARDHAJ ESHTE RREMBYER NGA UJRAT E KIRIT. NE EDISIONET E LAJMEVE TE DITES SE ENJTE, TV1- CHANNEL TRANSMETOI EDHE NJE KRONIKE PËR KETË RAST. FATKEQESISHT REZULTOI I VERTETE DYSHIMI I FAMILJAREVE. TRUPI I PAJETE I ANTONETA PROGNIT, NENES SE 6 FEMIJEVE, U GJET PAS 11 DITESH, DHE ESHTE DERGUAR NE MORGUN E SPITALIT RAJONAL TE SHKODRES. TV1 – CHANNEL U SHPREH NGUSHELLIMET FAMILJES PROGNI PËR HUMBJEN E NJERIUT TE SAJ TA DASHUR

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts