Saturday, July 20, 2024
HomeSport“L.Borici” I dorezohet bashkise javen tjeter

“L.Borici” I dorezohet bashkise javen tjeter

-

Stadiumi “Loro Borici” do ti dorezohet bashkise Shkoder javen tjeter. Lajmi eshte bere publik nga presidenti I federates shqiptare te futbollit Armando Duka. Gjate emisionit Oraskaner ku ishte I ftuar ai tha se ne stadium ka perfunduar gjithcka dhe pas dorezimit pritet edhe pergjigjia per menaxhimin e tij.

Numri 1 I federates foli edhe per ceshtjen e shume diskutuar te fondeve te UEFA-s ku theksoi se te gjitha klubet I kane marre parate.

Nderkohe Duka doli ne mbrojtje te trajnerit te kombetares Gianni De Biasi duke vleresuar punen e bere ndersa akuzat I quajti xhelozi periferike nga njerez qe I duan te keqen shqiperise.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts