Monday, December 11, 2023
HomeSportVllaznia apelon denimin

Vllaznia apelon denimin

-

VLLAZNIA NE BASKETBOLL PER MESHKUJ KA APELUAR VENDIMIN E FEDERATES PER DENIMIN E TRAJNERIT GJEÇAJ DHE LOJTAREVE. DUKE I KONSIDERUAR ATO SI SHUME TE DEMSHME PER KLUBIN VLLAZNIA, KERKOHET ULJA E DENIMIT 6 MUJOR PER TRAJNERIN GJEÇAJ E GJITHASHTU HEQJEN E DENIMIT PER LOJTARIN NDOJA. KY I FUNDIT DUKET QARTE QE NUK KA QENE INICIATORI I NISJES SE SHERRIT POR ESHTE PROVOKUAR DHE GODITUR NGA AMERIKANI XHONSON I TIRANES. KLUBI VLLAZNIA KA APELUAR NE FEDERATE EDHE ULJEN E GJOBAVE FINANCIARE PASI JANE TE MEDHA DHE TE PAPERBALLUESHME. ME SHUMË MUNDËSI, MBLEDHJA E APELIT DO JETË JAVËN E ARDHSHME NDERSA TRAJNERI GJEÇAJ DHE NDOJA DO TE MUNGOJNE DITEN E DIELE NE NDESHJEN E KUPES NDAJ TIRANES.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts