Sunday, April 21, 2024
HomeSportCungu I kenaqur, Agostinelli I zhgenjyer

Cungu I kenaqur, Agostinelli I zhgenjyer

-

Cungu  I kenaqur, Agostinelli I zhgenjyer

Shkodrani: Kemi luajtur mire te qendrojme me kembe ne toke

Ndaj Skenderbeut, Vllaznia konfirmoi momentin e mire qe po kalon. Kuqeblute zhvilluan nje loje te mire sidomos ne pjesen e pare ku edhe mund te shenonin ndersa ne te dyten u detyruan qe te terhiqen pas per tu mbrojtur nga furia e korcareve. Trajneri Armando Cungu eshte I kenaqur me paraqitjen ndersa thote se fati nuk ishte me Vllaznine.

Nje moment I vecante u regjistrua ne fundin e ndeshjes kur I gjithe stadiumi brohoriti emrin e tij dhe Cungu thote se kishte jo vetem emocione.

Tekniku shkodran preferon te qendroje me kembe ne toke pasi e di forcen e skuadres.

Nderkohe trajneri Agostineli shprehu zhgenjimin per barazimin e arritur ndersa “Loro Boricin” e konsideroi stadiumin me te mire ne vend,.

Ndeshja e radhes per Vllaznine eshte me Luftetarin qe do te zhvillohet serish ne “Loro Borici”

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts