Sunday, December 10, 2023
HomeAktualitetFRESSH I KUJTON ADEMIT PREMTIMET

FRESSH I KUJTON ADEMIT PREMTIMET

-

Ne shenje protese para Bashkise, Forumi Rinor Eurosocialist Shkoder, i ka kujtuar Kryebashkiakes, Voltana Ademi, se nuk ka realizuar asnjeren nga 5 pikat e kontrates sociale qe ajo premtoi dhe nënshkroi me 23 maj te vitit te kaluar për rinine Shkodrane. Protesta erdhi ne Diten Kombetare te Rinise:

Po cilat janë 5 pikat, qe sipas eurosocialisteve Shkodran, i nënshkroi Voltana Ademi, por nuk i realizoi ? :

 

Forumi Eurosocialist Shkoder ka deklaruar se do te jene te shpeshta tubimet publike, për ti kujtuar Kryetares se Bashkise Voltana Ademi premtimet qe i ka bere jo vetem rinise, por gjithe qytetareve shkodrane. Kjo me qellim ajo dhe te gjithe te tjeret, te mos kujtojne se ne harrojme apo mashtrohemi.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts