Wednesday, July 24, 2024
HomeAktualitetAdemi fton biznesin për bashkëpunim

Ademi fton biznesin për bashkëpunim

-

I ka ftuar qe te punojne bashke me Bashkine, me qellim qe edhe biznesi te zhvillohet me shume, edhe te krijohen mundesi për te hapur vende pune. Eshtje kjo thirrja qe u beri Kryetarja e Bashkise Shkoder, Voltana Ademi, aktoreve te panairit te punes dhe biznesit, ne pritjen qe u rezervoi:

 

Gjate këtij bashkebisedimi, aktoret e biznesit dhe drejtuesit e institucioneve ne Shkoder evidentuan edhe disa probleme , zgjidhja e te cilave e forcon bashkëpunimin me Bashkine ne interese te qytetareve.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts