Sunday, July 14, 2024
HomeAktualitetBashkia Shkoder, “sherbim” qe denigron qytetaret !

Bashkia Shkoder, “sherbim” qe denigron qytetaret !

-

Edhe me fëmijë te vegjël për te aplikuar për ndihmën ekonomike, ndryshe nuk vërteton kriteret për ta përfituar ! Kjo është panorama e një dite dimri ne një mjedis te zymte dhe aspak te përshtatshëm për pritjen e qytetareve, e caktuar nga Bashkia Shkodër për rajonet 3,4 dhe 5 te qytetit te Shkodrës. Ndërsa njëra nga qytetaret qe sapo ka përfunduar procesin e aplikimit për te përfituar ndihmën ekonomike, tregon për procedurat e kryera. Komentet për një situate te tille janë te tepërta ! Bashkia Shkodër mund te gjeje shume justifikime, por me kushte te tilla aspak te denja vetëm shërbim për qytetaret nuk mund te kryhet !

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts