Saturday, July 20, 2024
HomeAktualitet10 vjetori i Grand Hotel Europa

10 vjetori i Grand Hotel Europa

-

Festen për 10 vjetorin e ditëlindjes se  Grand Hotel Europa, dhe atmosferen e festave te fundvitit, Deputeti i LSI-se, Agron Çela, e ka ndare me te ftuar te shumte, anetare e simpatizante te LSI-se ne Qarkun e Shkodres dhe miq nga Shkodra e  shume rrethe tjera dhe nga trevat shqiptare ne Malin e Zi. Gjithashtu ne koktein e shtruar për ketë mbremje  festive merrnin pjese edhe nenkryetari i LSI-se, Luan Rama, dhe deputetet Spartak Braho,Ylli Shehu, Gledion Rahovica,  Koordinatori i LSI-se për Qarkun e Shkodres, Gezim Podgorica, Prefekti Paulin Radovani e personalitete te tjera. Duke falënderuar te pranishmit qe ju bashkuan ditëlindjes se Grand Hotel Europa, deputeti Çela uroi për nje vit te mbare e me me shume suksese e arritje për te gjithe ne 2017-ten

 

Urimet me ketë rast nuk kane munguar as nga personalitetet e ftuara, ku theksua se Grand Hotel Europa eshte bere nje pike e rendesishme referimi vlerash për zhvillimin e turizmit shqiptar dhe nje simbol krenarie i Shkodres:

 

Mbremja festive për 10 vjetorin e ditëlindjes se Grand Hotel Europa krijoi keshtu nje atmosfere te veçante mbresenelse për te pranishmit, te cilet u uruan edhe nga afer nga deputeti Çela,duke u shprehur mirënjohjen për respektin e treguar. Grand Hotel Europa i hapi dyert me 16 dhjetor te vitit 2006, për tu kthyer keshtu ne nje simbol te turizmit modern për Shqiperine e me gjere.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts