Saturday, July 20, 2024
HomeSportVllaznia ne volejboll gjen sponsorat

Vllaznia ne volejboll gjen sponsorat

-

Paraqitjet e mira te ekipit te Vllaznise ne volejboll per meshkuj dhe triumfi ne kupen e organizuar ne Maqedoni ka terhequr vemendjen e biznesit. Keshtu skuadra qe drejtohet nga Mark Krroqi do te mbeshtetet nga biznesmeni shkodran qe jeton ne Tirane Vilson Masmalaj. Ai ka shprehur deshiren qe ta financoje tek Vllaznia per ta nxjerre ekipin kampion./

Krroqi thote se faza e pare u mbyll me sukses dhe objektivi I kuqebluve jane kupa dhe kampionati

Trajneri I Vllaznise njeheresh edhe drejtori I klubit shumesportesh ngre shqetesimin edhe per trajtimin e sportisteve dhe drejtuesve te lojrave me dore. Ai ben edhe nje krahasim me ekipin e futbollit.

Keto deklarata ai I beri gjate emisionit “sport show” ku ishte I ftuar./

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts