Sunday, July 21, 2024
HomeArsim8 tema studimi master shkencor

8 tema studimi master shkencor

-

8 tema studimi master Shkencor nga studentetet e fakultetit ekonomik te Universitetit “Luigj Gurakuqi” Shkoder, janë prezantuar mes nje publiku te gjere, ku moren pjese edhe eksperte te ekonomise. Kryetarja e Bashkise, Voltana Ademi, tha se Bashkia e ka  rrite interesimin për te diplomuarit ne ketë universitet:

Ndersa Kryetarja e Keshillit te Qarkut, Greta Bardeli, kujtoi se studentet do te mund te jene edhe pjese e projekteve te zhvillimit te rajonit Adriatiko – Jonian, qe konsiston ne 4 drejtime:

Për dekanen e fakultetit Ekonomik, Blerta Dragusha, përveç suksesit te studenteve, ky vit ka qene i suksesshem edhe për pedagoget:

Fakulteti Ekonomik i Universitetit “Luigj Gurakuqi” Shkoder eshte vlerësuar nder fakultetet me te konsoliduara te këtij universiteti, dhe me nje bashkëpunim ne rritje me homologet ne universitetet perendimore.

                

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts