Wednesday, July 17, 2024
HomeAktualitetMinistrja Arsimit takim ne Shkoder

Ministrja Arsimit takim ne Shkoder

-

E pranishme ne Shkoder Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ishte e prnishme ne Shkoder ne nje takim te mbyllur me mesuesit. Ne lidhje me procesin mesimor ne zonat malore ajo shprehet se ne gjithe territorin po vijon normalisht….

Nikolla nuk eshte pergjigjur pyetjes  per ngrohjet ne shkollat e zonave malore. Teksa lidhur me protestat e vazhdueshme te arismitareve ne Shkoder per mosdhenien e pages se 13-te dhe leket e transportit, Ministrja e Arsimit tha se eshte ne proces bisedimesh me konfederatat…

Takimi I mbajt me dyer te mbyllura ndersa mesohet se ajo kishte zhvilluar vizite ne shkollen e Prekalit, Ures se Shtrenjt dhe ne Postrribe.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts