Wednesday, August 17, 2022
HomeKulturë“Best 10 North” mbyll votimet

“Best 10 North” mbyll votimet

-

4 dite përpara mbrëmjes gala te ndarjes së çmimeve “Best 10 North”, agjensia e spektakleve Buna 1 ka mbyllur zyrtarisht votimin. Tradita e bukur e krijuar prej disa vitesh nga kjo agjensi, do te vije plot risi dhe surpriza mbrëmjen e 25 Janarit ne teatrin “Migjeni”. Zv/ presidentia e Buna 1, Siçiljana Mazi beri te ditur se faqja e agjensise ku eshte kryer proçesi i votimit për çdo zhaner nuk i ka shpetuar hackerave të cilët kanë tentuar manipulimin e votave. Megjithatë çdo gjë është menaxhuar në kohë dhe me seriozitet, duke mos lejuar cenimin e asnjë vote.

Risi e këtij viti do te jene talentet e reja te Shkodres qe do te zen enje hapesire te veçante ne ketë mbremje speciale, me shume te ftuar, plot cmime e surpriza.

Prej 4 vitesh radhazi kjo tradite e Buna 1 i ka dhuruar veriut shqiptar nje spektakel te veçante, ku vlerësohen me te miret ne aktrim, pikture, muzike, letërsi, art pamor, politike, fushen e biznesit etj.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts