Tuesday, August 9, 2022
HomeAktualitetPD ne mbeshtetje te te “permbyturve”

PD ne mbeshtetje te te “permbyturve”

-

Shkodra po trajtohet sikur nuk është pjesë e territorit të republikës së Shqipërisë. Kështu i komenton sjelljet aktuale të qeverisë Rama, selia blu në Shkoder përballë protestave të banorëve të zonave të përmbytura.

Çobaj tha se PD Shkoder denon denon veprimet e paligjshme te policise qe synojne te mbjellin frike dhe terror, duke ju referuar edhe shoqerimit ne polici te dy protestuesve.

E mërkura e 25 Janarit pritet të shënojë edhe fillimin e grevës së urisë për banorët e zonave të prekura nga përmbytjet.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts