Thursday, August 11, 2022
HomeAktualitetAdemi nis fushaten me investimet

Ademi nis fushaten me investimet

-

Prag fushata elektorale ka aktivizuar Voltana Ademin. Kjo e fundit që për muaj të tërë qëndroi në heshtje e strukur në zyrën e saj, ka nisur të dalë në lagjet e qytetit, diku për të ri-premtuar infrastrukturën e diku tjetër për të parë nga afër punimet e nisura prej muajsh të tërë. Ndalesën e radhës e pati në bllokun e pallateve “Qemal Draçini”, ku ka nisur rikualifikimi urban i zonës.

Çdo investim është i mirëpritur nga komuniteti, por sot 2 vjet pas marrjes së detyres bilanci i kryetares së bashkisë mbetet tejet negativ dhe refreni i vazhdueshëm i saj është sulmi ndaj qeverisë, ndonëse puna e administratës së saj lë për të dëshiruar.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts