Tuesday, August 9, 2022
HomeKronikaPOLIZIA E LEZHES FINALIZON OPERACIONIN ANTIDROGE "REPS"

POLIZIA E LEZHES FINALIZON OPERACIONIN ANTIDROGE “REPS”

-

POLICIA E LEZHES KA FINALIZUAR OPERACIONIN ANTIDROGE TE KODUAR “REPS” KU SEKUESTROI 11 KILOGRAM LENDE NARKOTIKE KANABIS SATIVA DHE VURI NE PRANGA NJE SHTETAS. NË VIJIM TË OPERACIONEVE PËR GODITJEN E VEPRIMTARISË KRIMINALE TË PRODHIMIT DHE SHITJES SË LËNDËVE NARKOTIKE DHE VENDOSJEN PARA PËRGJEGJËSISË PENALE TË AUTORËVE, NGA EFEKTIVËT E SEKSIONIT KUNDËR NARKOTIKËVE U ARRESTUA NË FLAGRANCË SHTETASI: FATMIR GJONIKAJ , 28 VJEÇ, BANUES NË MIRDITË. KY SHTETAS U KAP NË FLAGRANCË NË VENDIN E QUAJTUR  MBIKALIMIT I REPSIT,  NË FSHATIN REPS NË MIRDITË ME 3 QESE TË MBËSHTJELLA ME NATRIBAN TË MBUSHURA ME LËNDË NARKOTIKE CANNABIS – SATTIVA TË CILAT I KISHTE BËRË GATI PËR SHITJE.  NË CILËSINË E PROVES MATERIALE U SEKUESTRUA LËNDA NARKOTIKE SI DHE NJË CELULAR, NDERSA DOSJA I KALOI PROKURORISE SE LEZHES PER VEPRIME TE METEJSHME.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts