Tuesday, August 9, 2022
HomeKronikaFinalizohet me sukses operacioni antidroge "Rrjeta"

Finalizohet me sukses operacioni antidroge “Rrjeta”

-

Policia E Lezhes Ka Finalizuar Nje Tjeter Operacion Antidroge Te Koduar  ” Rrjeta”. Ne Pranga Ra Nje Shtetas Ndersa Si Prove Materiale U Sekuestruan 22 Kilogram Lende Narkotike E Dyshuar Marijuane. Ne Vijim Te Operacioneve  Per Goditjen E Veprimtarise Kriminale Te Prodhimit Dhe Shitjes Se Lendeve Narkotike Dhe Vendosjen Para Pergjegjesise Penale Te Autoreve, Nga Efektivet E Seksionit Kunder Narkotikeve U Arrestua Ne Flagrance Shtetasi Kostandin Mrruku, 47 Vjeç, Banues Ne Mirdite Si Dhe U Shpall Ne Kerkim Dhe Punohet Per Kapjen E Shtetasit E.D. 33 Vjeç, Banues Ne Mirdite.  Keta 2 Shtetas Ne Bashkepunim Me Njeri Tjetrin, Jane Konstatuar Ne Fshatin Tarazh Ne Mirdite, Me 22 Kg Lende E  Dyshuar Narkotike Marijuane , E Paketuar Ne 20 Pako Gati Per Shitje.  Nga Nderhyrja E Forcave Policore Eshte Bere E  Mundur Kapja Ne Flagrance  E Mrruku, Kurse Shtetasi E.D. Ka Arritur Te Largohet Duke Perfituar Nga Erresira Dhe Terreni I Thyer  Malor.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts