Wednesday, May 29, 2024
HomeSport“Asnje tendence ndaj Cicmil”

“Asnje tendence ndaj Cicmil”

-

Trajneri i Vllaznise, Armano Cungu, deklaroi se asnjë tendence nuk ka ne vendimin e tij për përjashtimin e Cicmil nga 18-teshja shkodrane. E kam sqaruar edhe para nje jave ketë futbollist, keshtu qe nuk duhet ti duket e papritur deklarata ime ne Korçe, tha Cungu, duke kujtuar  se nuk do te lejoje askend te tallet me Vllaznine sa te jete trajner i saj.

Lidhur me rezervat e shprehura ndaj arbitrimit te ndeshjes ne Korçe, Cungu theksoi.

 

Disipline, profesionalizem, stërvitje dhe dhenie te maksimumit ne fushen e lojes ! Keto janë kriteret për futbollistet qe luajn për ngjyrat e Vllaznise, thote trajneri Armando Cungu.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts