Thursday, March 23, 2023
HomePolitikëAnton Kokaj ne Vrake te M. Madhe

Anton Kokaj ne Vrake te M. Madhe

-

Me banorët e fshatit Vrakë ishte takimi i radhës i kandidatit të partisë demokratike për bashkinë Malësi e Madhe, Anton Kokaj. Votuesve pa përjashtim të kësaj zone, por edhe gjithë malësisë, strukturat e partise demokratike dhe asaj republikane, i kërkuan votën për birin e tyre dhe partinë demokratike.Në të njëjtën linjë ka qënë edhe drejtues të partisë demokratike ne bashkine e Malësisë  së Madhe.

 

Nga ana tjetër kandidati i partisë demokratike Anton Kokaj ka garantuar banorët e Vrakës se vota është e shenjtë dhe askush nuk do mund të prekë atë.

 

Edhe nga ky fshat Anton Kokaj ka marrë premtimin për fitore me 25 Qershor, e cila do i paraprijë fitores në të gjithë Malësinë e Madhe.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,746FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts