Saturday, May 18, 2024
HomeKronikaKercenohet sekretarja e qarkut ne Lezhe

Kercenohet sekretarja e qarkut ne Lezhe

-

Sekretarja e Këshillit të Qarkut Lezhë Marjana Ndoci dhe i vëllai i saj kanë denoncuar në polici se janë kanosur me armë nga 3 persona të cilët janë shpallur në kërkim. Ngjarja është regjistruar pasditen e djeshme në fshatin Gjadër të Lezhës.

Sipas denoncimit të 33-vjeçares Ndoci, ajo ka qenë duke lëvizuar së bashku  me të vëllain në mjetin e tyre kur janë ndaluar nga një fuoristradë nga e cila kanë zbritur 3 persona. Sipas dëshimsë së dhënë nga Ndoci njeri prej tyre ka nxjerrë një armë zjarri dhe i ka kanosur ata dhe familjarët e tyre me motivin që të mos shpërndanin lekë për fushatë elektorale.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts