Sunday, June 16, 2024
HomeAktualitetTE DHENAT E FUNDIT TË ARDHURA: 11.00, 26.06.2017

TE DHENAT E FUNDIT TË ARDHURA: 11.00, 26.06.2017

-

 

QENDRA VOTIMI TË PËRPUNUARA NE TE GJITHE QARKUN / 139 NGA 421

LSI 4.377 VOTA /
PS 15.759 VOTA /
PD 13.652 VOTA /
PSD 3.817 VOTA /
PDIU 735 VOTA /

BASHKIA FUSHE – ARRES KA PERFUNDUAR NUMERIMI KU LSI KA 427 VOTA, PS 2.624, PD 983, PSD 309 DHE PDIU 60.

BASHKIA PUKE, KA PERFUNDUAR NUMERIMI KU LSI KA 597 VOTA, PS 4.255, PD 1332, PSD 309 DHE PDIU 60

NE KZAZ 2 AKOMA NUK KA NISUR PROCESI I NUMERIMIT

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts