Friday, June 21, 2024
HomePolitikëIlir Meta largohet përfundimisht nga LSI. Ja çfarë ka ndodhur mbrëmjen e...

Ilir Meta largohet përfundimisht nga LSI. Ja çfarë ka ndodhur mbrëmjen e sotmel

-


Ilir Meta është larguar përfundimisht nga Lëvizja Socialiste për Integrim.

Burime të SYRI.net nga LSI-ja kanë bërë të ditur se mbrëmjen e sotme, Meta ka vizituar për herë të fundit selinë.

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Brahimllari ka konfirmuar  se ish-themeluesi dhe ish-kryetari Ilir Meta e ka dorëzuar teserën e LSI-së, për të paktën 5 vitet e ardhshme.

Meta ka takuar të pranishmit dhe u ka uruar suksese në rrugën që kanë nisur.

Ilir Meta ditën e hënë betohet si president i Shqipërisë

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts