Tuesday, July 23, 2024
HomeAktualitetZjarret mbajne te mberthyer Shkodren

Zjarret mbajne te mberthyer Shkodren

-

Nje vater e fuqishme zjarri siç shihet edhe nga fotot dhe videot e mberritura ne redaksine tone ka shperthyer ne Mali Kolaj ne rrugen Shkoder-Velipoje. Forca te shumta zjarrfikese me ndihmen edhe te efektiveve te policise por te ndihmuar edhe nga banore te zones jane duke u perpjekur per te vene nen kontroll flaket.

 

WhatsApp Image 2017-07-21 at 11.46.30WhatsApp Image 2017-07-21 at 11.46.29

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts