Tuesday, March 21, 2023
HomePolitikëPatozi del me mesazh të fortë dhe paralajmëron: Lëvizja jonë sndalet...

Patozi del me mesazh të fortë dhe paralajmëron: Lëvizja jonë sndalet…

-

 

Procesin e votimit për kryetarin e ri të PD-së e komentoi sot edhe udhëheqësi i grupimit kundër Bashës, Astrit Patozi. Ai shkruan sot se demokratët nuk pajtohen me farsën, pasi vetëm gara e drejtë e shpëton partinë.

“Mirënjohje për demokratët e Tiranës, që na u bashkuan dje në sallën e Akademisë së Arteve. Lëvizja jonë nuk ndalet. Ajo ka vetëm një qëllim: bashkimin dhe ringritjen e shpejtë të Partisë Demokratike.

ASKËND PËR TE HUMBUR, GJITHËKËND PËR TË FITUAR”, shkruan Patozi.

Reagimi

DEMOKRATËT NUK PAJTOHEN ME FARSËN. VETËM GARA E DREJTË E SHPËTON PARTINË DEMOKRATIKE

Mirënjohje për demokratët e Tiranës, që na u bashkuan dje në sallën e Akademisë së Arteve. Lëvizja jonë nuk ndalet. Ajo ka vetëm një qëllim: bashkimin dhe ringritjen e shpejtë të Partisë Demokratike.
ASKËND PËR TE HUMBUR, GJITHËKËND PËR TË FITUAR

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts