Tuesday, March 21, 2023
HomeKronikaShperthimi ne Velipoje, prokuroria pergatit hetimet

Shperthimi ne Velipoje, prokuroria pergatit hetimet

-

Prokuroria pritet te nise proçedim penal per shperthimin ne Velipoje. Sipas organit te akuzes hetimet do te shtrihen nese ISHTI ka kryer kontrollin teknik dhe ka dhene leje per subjektin. Gjithashtu pritet ekspertiza e sherbimit zjarrfikes per te zbardhur detaje te tjera qe ndihmojne ne hetim. Prokuroria e cileson çisternen 1 mije litershe pa kushte dhe siguri.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts