Friday, June 21, 2024
HomeKronikaSpitali Rajonal i Shkodres denon dhunen ndaj mjekut

Spitali Rajonal i Shkodres denon dhunen ndaj mjekut

-

Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder permes nje deklarate per mediat ka shprehur indinjaten per dhunen e perseritur te personelit mjekesor ne krye te detyres, duke theksuar nevojen e menjehershme te prezences se forcave te policise per te mbrojtur mjeket.
Larg duart nga bluzat e bardha!
 
 Perparim Cela: Akte te tilla dhune do ti denoncojme me force dhe i kerkojme organeve kompetente te vejne para pergjegjesise autorin e ngjarjes ne menyre qe te tilla raste te mos perseriten
 Kemi nevoje te na mbeshtesni ne punen tone, pasi ne kete periudhe rastet emergjente jane te shumta.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts