Monday, March 27, 2023
HomeAktualitetDeputetja e LSI ironizon kryeministrin Rama: Thirri zjarret dhe shkarkoi nga...

Deputetja e LSI ironizon kryeministrin Rama: Thirri zjarret dhe shkarkoi nga…

-

TIRANE- Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, ka reaguar lidhur me situatën me zjarret në vendin tonë. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Mehmetaj i sugjeron kryeministrit Rama që të thërasë një mbldhje urgjente për të marrë masa për zjarret.

“Sugjerim ?❌?!

Në vazhdën e mbledhjeve urgjente, me pretekst koalicionin me qytetarët, i them kryeministrit të thërrasë menjëherë zjarret ? në kryeministri. Përfundimi i mbledhjes të jetë: pushim i menjëhershëm nga puna i zjarreve në të gjithë Shqipërinë.

Kështu, në daljen publike të rradhës, kryeministri do e ketë gati shfajësimin edhe nëqoftëse do të jetë djegur i gjithë vendi”, shkruan Kejdi Mehmetaj.

Untitled

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts