Saturday, May 18, 2024
HomeKronikaArrest me burg per Dede Gurin, autorin e plagosjes ne Unazen Lindore

Arrest me burg per Dede Gurin, autorin e plagosjes ne Unazen Lindore

-

Gjykata e Shkodres ka vendosur arrest me burg per autorin e plagosjes ne unazen Lindore. Dede Guri ka pranuar fajesine dhe ka deklaruar se prej kohesh  ka  probleme  me te plagosurin.

 

“Ate nate u acaruam shume por nuk kisha qellim ta vrisja. Gjithcka e bera per vetembrojtje” tha autori para togave te zeza

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts