Friday, May 24, 2024
HomeAktualitetRama uron mirëmëngjes me foto nga veriu, komentuesit shpërthejnë ndaj tij

Rama uron mirëmëngjes me foto nga veriu, komentuesit shpërthejnë ndaj tij

-

Kryeministri Edi Rama i kthehet Veriut të vendit, duke reklamuar në faqen e tij në “Facebook” pamje përrallore nga lumi i Shalës në Koman. Ai ka publikuar 3 foto nga natyra në këtë zonë, ndërsa uron ndjekësit e tij për një ditë të mbarë.

 

“Mirëmëngjes ? dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Lumi i Shalës në Koman ?”, shkruan Rama në FB.

Por disa prej komentuesve i kujtojnë kryeministrit trafikun e tmerrshëm, e disa të tjerë rrugët e prishura. Një prej tyre thotë se populli shqiptar është pas Afrikës dhe nuk ka për t’u bërë kurrën e kurrës

.koment-tek-rama

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts