Monday, March 27, 2023
HomeAktualitetMinistrja Ekonomi: Kenaqesi kur sheh te rinj nga e gjithe bota qe...

Ministrja Ekonomi: Kenaqesi kur sheh te rinj nga e gjithe bota qe vizitojne kalane e Shkodres

-

 Është mrekulli kur sheh turistë të rinj në moshë të apasionuar pas historisë. Këta turistë kanë zgjedhur Kalanë e Shkodrës për të nisur udhëtimin e tyre nëpër Shqipëri. Kalaja e Shkodrës u ka pëlqyer shumë, po kështu natyra dhe mikpritja e shqiptarëve. Do të vazhdojnë të eksplorojnë Tiranën, Beratin dhe Gjirokastrën..

Vendi ynë ka shumë për të ofruar…
#ShqipëriaTuristike

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,751FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts