Sunday, June 16, 2024
HomeKronikaLajmi i fundit. Zjarr ne Parkun Kombetar Theth.

Lajmi i fundit. Zjarr ne Parkun Kombetar Theth.

-

 

Pak caste me pare ka rene zjarr ne Parkun Kombetar Theth dhe shuarja e tij eshte ne proces e siper.

Raportohet per nje  vatër zjarri relativisht te madhe. Eshte  kërkuar pranë Prefekturës Shkodër ndërhyrja nga ajri për izolimin dhe shuarjen e tij!

Stafi i ADZM Shkodër me në krye Drejtorin janë atje dhe po punojnë për izolimin dhe shuarjen e tij!

Sequence 22.Still255      Sequence 22.Still254 Sequence 22.Still253

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts