Thursday, May 23, 2024
HomeAktualitetRRUFEJA GODET NJË QENDËR TREGTARE BOTËRORE, PAMJET SPEKTAKOLARE

RRUFEJA GODET NJË QENDËR TREGTARE BOTËRORE, PAMJET SPEKTAKOLARE

-

Një stuhi elektrike mbi Nju Jork natën e së martës u dha njerëzve një shfaqje spektakolare.

Siç shihet dhe nga pamjet dritat e stuhisë kanë ndriçur mbi qendrën në të cilën ka rënë rrufeja.

 

Screenshot_8_copy.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_6.jpgScreenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpgScreenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_8.jpg

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts