Friday, June 21, 2024
HomeAktualitetMelgusha nen flake, mberrijne zjarrfikeset nga Tirana

Melgusha nen flake, mberrijne zjarrfikeset nga Tirana

-

Ne Melgushe kane mberritur zjarrfikese edhe nga Tirana,pasi zjarri rrezikonte shume shtepi.

 

Situata po ndiqet ne terren dhe nga Prefekti i Qarkut te Shkodres,Paulin Radovani.

 

Pas disa oresh , zjarrfikset arriten ta vene zjarrin nen kontroll dhe te shpetojne shtepite e banimit.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts