Thursday, March 23, 2023
HomeAktualitetÇudia në burgun e Shënkollit, të dënuarve iu gjendet kazan e bërsi...

Çudia në burgun e Shënkollit, të dënuarve iu gjendet kazan e bërsi rrushi gati për të bërë…

-

Mësohet se në burgun e Lezhës, të dënuarit po përgatiteshin të nxirrnin raki. Atyre u janë gjetur 10 kg bërsi rrushi që do përdoreshin për të nxjerrë raki. Në burgun e Shënkollit u gjetën edhe pjesë kazani ku do të nxirrej rakia.

 Po kështu nga kontrolli policia e burgut ka arritur të gjejë dhe sekuestrojë edhe 11 celularë dhe një kartë telelefoni.

(m.k/BalkanWeb)

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,746FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts