Monday, March 27, 2023
HomePolitikëShkoder,mblidhet Keshilli Bashkiak.

Shkoder,mblidhet Keshilli Bashkiak.

-

Shkoder,zhvillohet mbledhja e Keshillit Bashkiak,pas dy deshtimeve te meparshme.

Ne kete mbledhje jane paraqitur per diskutim dhe miratim 9 pika.Sequence 22.Still259

Sequence 22.Still257 Sequence 22.Still256

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts