Friday, May 24, 2024
HomeAktualitetShkoder, 22 vjecarin e le e dashura, tenton te hidhet nga pallati

Shkoder, 22 vjecarin e le e dashura, tenton te hidhet nga pallati

-

Nje 22-vjeçar nga Burreli ka tentuar te hidhet nga kati i katert i nje pallati ne Shkoder, ne hyrje te qytetit.
Ngjarja  ndodhi pranë “Bexhistenit”  ku shtetasi Xhevahir Balaj prej 3 javesh, jetonte ne kete zone dhe ka debatuar me te dashuren.
I riu vuante edhe nga probleme mendore, dhe i ati i tij ka ardhur per ta marre serish ne Burrel por ai ka kercenuar se do te hidhet.  Sapo ka mberritur policia Balaj eshte dorezuar.

 

Sequence 22.Still256Sequence 22.Still256

Sequence 22.Still257

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts