Saturday, March 2, 2024
HomeAktualitetDy “Audi” përplasen kokë më kokë në rrugën e Rinasit, një makinë...

Dy “Audi” përplasen kokë më kokë në rrugën e Rinasit, një makinë përfundon jashtë rruge

-

Një aksident mes dy automjetesh ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Rinas-Fushë Krujë.

Dy automjetet e llojit Audi, njëra “A3” dhe tjetra “A6” janë përplasur kokë më kokë, duke bërë që njëra prej tyre të përfundojë jashtë rruge.

Nga aksidenti nuk ka mbetur asnjë i lënduar. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e situatës.

Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb duken dy shoferët që sqarojnë policin rrugor.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts