Thursday, November 30, 2023
HomePolitikëVotat pro Gramoz Ruçit, paralajmëron deputetja e PD: Tradhtarët…

Votat pro Gramoz Ruçit, paralajmëron deputetja e PD: Tradhtarët…

-

Pas zgjedhjes së Gramoz Rucit në krye të Kuvendit me 80 vota pro, ku pati rrjedhje votash nga opozita, ka reaguar deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi duke dhënë një paralajmërim të fortë për ata të cilët ajo i quan tradhtarë.

“Tadhetaret nuk do kenë vend ne Grupin Parlamentar te PD!!”, shkruan Vokshi në Facebook.

Kujtojmë se më herët, gjatë mbledhjes së grupit parlamentar, PD dënoi dhe deklaroi se ajo çfarë ndodhi në Kuvend erdhi si rezultat i manipulimit apo blerjes së votës dhe se kjo do të shqyrtohet me prioritet absolut.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts