Saturday, July 20, 2024
HomeAktualitetBirra dhe feste ne Muzeun Kombetar "Marubi", drejtori Bedeni se shpejti do...

Birra dhe feste ne Muzeun Kombetar “Marubi”, drejtori Bedeni se shpejti do te sqaroje ngjarjen

-

Organizimi i nje feste private nje nate me pare ne Muzeu Kombëtar Marubi ka sjelle reagime te shumta madje ka bere jehone edhe ne mediat kombetare. Festa eshte bere nga  drejtori  i muzeut, Luçian Bedeni për një prej mikeve të tija, keshilltaren e PD Kristi Kola. Festa e organizuar në orët e vona të mbrëmjes ka qenë në oborrin e Marubit në pjesën e pasme.

Nderkohe drejtori i fototekës Luçian Bedeni  ne nje reagim te tij per REPORT TV tha se shpejti do te dale me nje reagim per shtyp duke sqaruar te gjithe ngjarjen.

eef53d65-2303-4930-8536-8b0368f145ef  96eb58cd-999a-4bd3-a1a4-82d12c666c85 21462341_1224457281031077_4071310475764697978_n-1-1 2

 

 

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts