Wednesday, February 28, 2024
HomeAktualitetLAJM I FUNDIT/ Shpërthim në metronë e Londër, flitet për të plagosur

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim në metronë e Londër, flitet për të plagosur

-

LONDER- Shpërthimi në një metro në stacionin ‘Parsons Green’ në Londër. Nga raportimeve e dëshmitarëve flitet për disa të plagosur. Mediat e huaja shkruajnë se shpërthimi ka shkaktuar edhe zjarr. Sakaq, forcat e zjarrfikëses dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe kanë ndërhyrë për zhbllokimin e situatës.

C_2_box_42345_upiFoto1F

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts