Saturday, February 24, 2024
HomeAktualitetParashikimi i motit - Fundjavë me diellë, planifikoni pushime në bregdet

Parashikimi i motit – Fundjavë me diellë, planifikoni pushime në bregdet

-

Fundjave pritet të jetë një mot i ngrohet, madje në zonat bregdetare i favorshëm edhe për plazh. Sipas Meteoalb e shtuna dhe e djela do të jenë me temperature të larta, veçanti bregu jugor.

Temperaturat do të arrijnë deri në 31 gradë, ndërsa ditën e dielë këto tempertura pritet të rriten me 2 deri në 3 gradë.

Kështu që kushdo që ka planifikuar një fundjave në bregdet, duhet ta shfrytëzojë, pasi tashmë vjeshta ka trokitur dhe në ditët në vijm temperaturat do të vijnë duke u ulur.

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts