Saturday, September 23, 2023
HomePolitikëSpecialisti thirrje Ramës: Disa drejtues kanë bërë krime në universitete, të arrestohen

Specialisti thirrje Ramës: Disa drejtues kanë bërë krime në universitete, të arrestohen

-

Një ish-diplomat karriere dhe specialist për çështjet e sigurisë, Limaj shpërtheu ashpër ndaj kësaj ministrie për shkak të asaj që ai e quan abuzim me detyrën, favorizizme klienteliste dhe allishverishe.

 Gjatë emisionit Limaj dha edhe emra konkretë si autor të këtyre abuzimeve por gjithnjë sipas Limajt detajet dhe hollësitë do tia dërgoj personalisht kryeministrit Rama në një dosje të veçantë. Ky është rasti i parë që bëhet një denoncim publik konkret pas nisjes nga puna të qeverisë ‘Rama 2’. Tashmë të presim reagimin e kryeministrit pas kësaj padie publike.

(ed.me/BalkanWeb)

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,868FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts